ВНУ посилює співпрацю з німецьким культурним центром Goethe-Institut - volynfeed.com

ВНУ посилює співпрацю з німецьким культурним центром Goethe-Institut

Волинський національний університет імені Лесі Українки та Німецький культурний центр Goethe-Institut в Україні в онлайн-режимі підписали угоду про кооперацію.

На включенні були присутні керівники Німецького культурного центру. ВНУ імені Лесі Українки представляв ректор Анатолій Цьось, інформує пресслужба Університету.

«Колектив Університету гордиться співпрацею з Ґете-Інститутом, яка була започаткована в грудні 2004 року. У нас створено Центр вивчення німецької мови. Тут є курси для дорослих і дітей різного рівня складності. Наші викладачі – професіонали з багаторічним досвідом викладання німецької мови», – заявив Анатолій Васильович.

За словами ректора, Університет робить усе можливе, щоб студенти навчалися в комфортних умовах і максимально ефективно засвоювали німецьку мову. Окрім того, науково-педагогічні працівники за сприяння Ґете-Інституту мають змогу підвищувати свою кваліфікацію.

Новим вектором співпраці установ стане підготовка здобувачів освіти за програмою «Вчимося навчати німецької». Цьому передувала підготовка тьюторів, які б могли забезпечити імплементацію програми в Університеті. Підготовка відбувалася в межах навчань за модулями завдяки стипендіям Ґете-Інституту.

«Ми раді стати частиною програми «Вчимося навчати німецької», яка буде успішним підґрунтям для підготовки майбутніх учителів німецької мови», – підсумував ректор Анатолій Цьось.