Марні смерті: Маск оскандалився заявою про контрнаступ ЗСУ - volynfeed.com

Марні смерті: Маск оскандалився заявою про контрнаступ ЗСУ

Засновник Tesla і SpaceX Ілон Маск заявив, що під час контрнаступу Збройних сил України втрачається забагато життів заради незначних територіальних здобутків.

Про це американський мільярдер написав у коментарі до допису американського економіста Девіда Сакса в своїй соцмережі Х, яка раніше була відома як Twitter.

«Так багато смертей за таку малу територію», – зазначив Маск.

Сакс опублікував карту бойових дій в Україні з цитатою Девіда Т. Пайна – директора з національних операцій у Цільовій групі EMP з національної та внутрішньої безпеки, віце-президента відділу Асоціації армії США в Юті – про те, що «територіальні здобутки України в результаті їхнього хваленого контрнаступу настільки мізерні, що їх ледь можна побачити на карті».

«Так багато смертей за так мало», – підтакнув підприємцю Маск.
Нагадаємо, телеканал CNN із посиланням на нову біографію мільярдера повідомив, що Маск дав команду відключити мережу супутникового зв’язку Starlink поблизу узбережжя Криму, щоб зірвати атаку, яку Україна готувала проти російського Чорноморського флоту.

Маск заявив, що система в цьому районі не була включена і він відхилив запит України на її активацію, щоб не стати співучасником атаки на флот РФ.

Тепер комітет Сенату США зі збройних сил зайнявся вивченням питань національної безпеки, викликаних рішенням мільярдера Ілона Маска заблокувати його приватну супутникову мережу Starlink біля окупованого Криму.