Мер Володимира написав заяву в поліцію через неповернення депутата міськради із закордонного відрядження - volynfeed.com

Мер Володимира написав заяву в поліцію через неповернення депутата міськради із закордонного відрядження

Міський голова Володимира Ігор Пальонка написав заяву до поліції через те, що директор «Володимиртепла» та чинний депутат міської ради Сергій Коба не повернувся зі службового відрядження з-за кордону.

Як розповів міський голова Ігор Пальонка у коментарі БУГу, директор «Володимиртепла» Коба Сергій Анатолійович спільно з першим заступником Ярославом Матвійчуком та директором КП «Полігон» Володимиром Собіпаном були у службовому відрядженні в Литві та мали повернутися з поїздки у п’ятницю 15 вересня.

«Усі повернулися, крім Коби. Він зателефонував мені, сказав, що у нього погано зі здоров’ям, погано себе почуває. Дякує за співпрацю і пише заяву на розрахунок у зв’язку зі станом здоров’я», – додав мер.

Сергій Коба надіслав заяву про звільнення електронним листом. Відповідно її розглянуло профільне управління, мер видав розпорядження про звільнення.

Він додав, що написав заяву у поліцію, оскільки Сергій Коба ще є чинним депутатом місцевої ради від політичної партії «Сила і честь» та повинен був повернутися.

Як зазначив перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук, Сергій Коба був у робочій поїздці за кордоном. Під час відрядження в нього різко погіршилось самопочуття і він поїхав в лікарню разом з дружиною, яка проживає за кордоном, мав повернутися додому.

Про ситуацію, що склалася проінформували правоохоронні органи.

Розпорядженням міського голови Сергія Кобу звільнили з посади директор КП «Володимиртепло». Виконувачем обов’язків призначили головного інженера підприємства Сергія Приступу.

«Сьогодні уже була проведена нарада з адміністрацією "Володимиртепла". До 15 жовтня усі котельні будуть готові до початку опалювального сезону. Це питання знаходиться на особистому контролі», – додав Матвійчук.