Українські військові під час наступу біля Бахмута розбили елітні частини росіян, – ISW - volynfeed.com

Українські військові під час наступу біля Бахмута розбили елітні частини росіян, – ISW

Українські війська під час успішного наступу на південь від Бахмута Донецької області розбили елітні частини російських окупантів.

Як повідомляється у звіті ISW, ЗСУ повністю знищили підрозділи 72-ї мотострілецької бригади, 31-ї гвардійської бригади ВДВ та 83-ї гвардійської бригади ВДВ при звільненні Андріївки та Кліщівки.

Це підтверджує, зокрема, заява командира російського батальйону «Схід» Олександра Ходаковського про загибель командира 31 бригади ВДВ. Як зазначається, 72-а мотострілецька бригада, найімовірніше, виявилася неефективною в бою, хоча її точні втрати залишаються незрозумілі.

Ці підрозділи ВДВ брали участь у контратаках та спробах зупинити наступальну операцію Сил оборони. Ймовірно, росіяни зазнали великих втрат. Якщо нещодавній наступ ЗСУ на південь від Бахмута призвів до знищення боєздатності 31-ї та 83-ї бригад ВДВ, то командування РФ, найімовірніше, перерозподілятиме елементи іншого щодо елітного з’єднання для підтримки критичних елементів своєї оборони на південь від Бахмута.